KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955549
nr 1395 5549
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Werner, "Norderport Visby", 23x33, yttermått inklusive ram: 32x42, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:29:36
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr